top of page

Schoolteam

 

De kinderen op onze school worden begeleid door een leuk en dynamisch team van leerkrachten. Zij zorgen er niet alleen voor dat de kinderen een leuke schooltijd hebben, ze stimuleren de kinderen elke dag opnieuw in hun ontwikkeling en leerproces. Een serieuze opdracht, die zij op een speelse manier invullen. Oordeel zelf!

 

Op zoek naar de juiste persoon in het schoolteam? Onder de foto vind je de contactgegevens van iedereen, maar je kan ons natuurlijk ook een mailtje sturen op info@gbsje.be.

Het schoolteam
Praktische info
DSC_50871.jpg


  • Lisa Van Hout (Kleuterleidster instapklas en 1ste kleuterklas) lisa.van.hout@gbsje.be

  • Gert-Jan Decoster (Kleuterleider 2de en 3de kleuterklas)
    gert-jan.decoster@gbsje.be

  • Kelly Van Cauwenbergh (Zorgjuf kleuters)
    kelly.van.cauwenbergh@gbsje.be 

  • Kathleen Joly (Kinderverzorgster)

     kathleen.joly@gbsje.be
 

  • Katty Decat (Leerkracht 1ste & 2de leerjaar) 
    katty.decat@gbsje.be

  • Katelijne De Becker ( Leerkracht rekenen en taal 2de leerjaar en zorgjuf )katelijne.de.becker@gbsje.be

  • Adeline Van De Gucht (Leerkracht 3de & 4de leerjaar) adeline.van.de.gucht@gbsje.be

  • Griet Van Craenenbroeck (Leerkracht 5de & 6de leerjaar)
    griet.van.craenenbroeck@gbsje.be

  • Kristina Vlaeyen (zorgjuf taal kleuter- en lagere school)
    kristina.vlaeyen@gbsje.be

  • Marcel Bosselaar (LO en zwemmen LS)

     marcel.bosselaar@gbsje.be

  • Fleur Verstappen ( LO kleuters)
    fleur.verstappen@gbsje.be

  • Griet Van Craenenbroeck (Niet-Confessionele Zedenleer)

  • Carina De Laat (Rooms-Katholieke Godsdienst)carina.de.laat@gbsje.be

  • M'Hamed El Haruati (Islamitische Godsdienst)

  • Lily Masola(Protestants Evangelische Godsdienst) 

     lily.masola@gbsje.be

bottom of page