Schoolteam

De kinderen op onze school worden begeleid door een leuk en dynamisch team van leerkrachten. Zij zorgen er niet alleen voor dat de kinderen een leuke schooltijd hebben, ze stimuleren de kinderen elke dag opnieuw in hun ontwikkeling en leerproces. Een serieuze opdracht, die zij op een speelse manier invullen. Oordeel zelf!

GBSje Schoolteam
(Van links naar rechts) Onderaan: Ilke Verreck, Kelly Van Cauwenbergh, Katty Decat & Katelijne De Becker. Bovenaan: Annelien Wuyts, Hilde Charlier, Carine Van Aerschot, Kristl Snoecx & Kristina Vlaeyen

 

Op zoek naar de juiste persoon in het schoolteam? Hieronder vind je de contactgegevens van iedereen, maar je kan ons natuurlijk ook een mailtje sturen op info@gbsje.be.

  • Ilke Verreck (Directeur) – info@gbsje.be – 02/657.11.05 – 0474/61.62.85
  • Joëlle Erkens (Secretariaat) – secretariaat@gbsje.be
  • Hilde Charlier (Kleuterleidster instapklas en 1ste kleuterklas) – hilde@gbsje.be
  • Kelly Van Cauwenbergh (zorgjuf kleuters) – kelly@gbsje.be
  • Kristl Snoecx (Kleuterleidster 2de & 3de kleuterklas) – kristl@gbsje.be
  • Katty Decat (Leerkracht 1ste & 2de leerjaar) – katty@gbsje.be
  • Griet Van Craenenbroeck (Leerkracht 2de leerjaar)
  • Katelijne De Becker (Leerkracht 3de & 4de leerjaar) – katelijne@gbsje.be
  • Carine Van Aerschot (Leerkracht 5de & 6de leerjaar) – carine@gbsje.be
  • Marcel Bosselaar (LO en zwemmen)
  • Annelien Wuyts (Zorgcoördinatie) – annelien@gbsje.be
  • Kathleen Joly (Kinderverzorgster)
  • Juf Karolien (Kleuterleidster 2de&3de kleuterklas ad interim)
  • Juf Lisse (zorgjuf kleuters & kleuterturnen ad interim)
  • Juf Kristina (zorgjuf kleuter- en lagere school & SES)
  • Juf Veerle (Niet-Confessionele Zedenleer)
  • Juf Carine (Rooms-Katholieke Godsdienst)
  • Juf Alexandra (Protestantse Evangelische Godsdienst)
  • Juf Aïcha (Islamitische Godsdienst)